START   ATRAKCJE   OFERTA   CENNIK 

   Proponujemy :

 • "Harnaś" - budynek zapewnia 60 miejsc noclegowych w pokojach dwu, trzy, cztero i sześcioosobowych. Pokoi jest 16, w tym 12 z łazienką w pokoju i 4 (trzyosobowe) z dwoma wspólnymi łazienkami. Rewelacyjnie spełnia zadanie bazy noclegowej dla wycieczek autokarowych, grup kolonijnych, zielonych szkół, grup harcerskich. Z uwagi na obecność dużej sali polecamy go także dla celów organizacji szkoleń. Rezerwacje indywidualne w tym budynku również są przyjmowane. Duża sala doskonale spełnia zadanie świetlicy, stołówki, sali balowej lub sali dyskotekowej

 • Kliknij aby zobaczyć zdjęcia!
  Kliknij aby zobaczyć zdjęcia!


 • Bliźniak letniskowy - domek podzielony jest na dwie części. Każda część ma osobne wejście i w jej obrębie znajdują się: pokój dwuosobowy, sypialnia z czterema miejscami do spania, łazienka z prysznicem (ciepła woda) i WC, kuchnia z ciepłą wodą i kuchenką gazową. Obok domku parking bezpłatny, boisko do siatkówki, huśtawki oraz altanka z miejscem na Watrę Góralską (ognisko) z pieczeniem barana i kiełbasek. Około 100 m od domku znajduje się zespół dwóch małych wodospadów tworzących niepowtarzalny, bardzo spokojny klimat.

 • Kliknij aby zobaczyć zdjęcia!
  Kliknij aby zobaczyć zdjęcia!


 • Dworek - w tym budynku dysponujemy następującą bazą noclegową: dwa pokoje z łazienkami; i na trzy kolejne pokoje dwie łazienki w korytarzu.

 • Kliknij aby zobaczyć zdjęcia!
  Kliknij aby zobaczyć zdjęcia!


 • Nasz dom - na jednym piętrze również wynajmujemy pokoje.

 • Kliknij aby zobaczyć zdjęcia!
  Kliknij aby zobaczyć zdjęcia!


 • Altanka - zgodnie z sugestiami odwiedzających nas osób postanowiliśmy altankę wyszczególnić na stronie internetowej, z uwagi na to, że staje się coraz większą atrakcją. Można tutaj bowiem zorganizować imprezę aż na 60 osób. Może to być zwykły grill, pieczenie kiełbasek, ale również i bardziej wyrafinowane przysmaki - można upiec barana czy prosiaka. Zorganizowane grupy szczególnie chętnie korzystają z dwóch ostatnich możliwości. Nie brak też takich inicjatyw u indywidualnych wczasowiczów, którym zwykle zorganizowanie się w takim celu nie zajmuje wiele czasu.

 • Kliknij aby zobaczyć zdjęcia!
  Kliknij aby zobaczyć zdjęcia!


  Ponadto skorzystać można z atrakcji takich jak wynajęcie kapeli góralskiej, czy zorganizowanie kuligu. W pobliżu znajdują się dwa wyciągi narciarskie - jeden w Niedzicy (zespół wyciągów - najdłuższy 400m, wiele tras), a drugi w Kacwinie (długość 300m). Zapewniamy też: tenis stołowy, piłkarzyki stołowe, boisko do gry w siatkówkę, piaskownicę dla dzieci, huśtawki dla dzieci oraz boisko do piłki nożnej (odległość 50m).

  A na zimne wieczory polecamy Koktajl Góralski.